Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Red Dead Online potwierdzone. Co zaoferuje?

Gracze powinni być zadowoleni.

Strauss Zelnick z Take-Two potwierdził w trakcie spotkania z inwestorami, że Rockstar Games pracuje nad trybem sieciowym dla Red Dead Redemption 2. Nowy rodzaj rozgrywki miałby się pojawić jeszcze pod koniec tego miesiąca.

W tej chwili jednak nie znamy szczegółów dotyczących tego, jak tryb Red Dead Online będzie wyglądać. Jedyne co na tę chwilę zdradził Zelnick to fakt, że Red Dead Online zaoferuje rozszerzenie klasycznej rozgrywki z Red Dead Redemption 2 o kooperację i dodatkową rywalizację. Całość połączona ma być z odpowiednią narracją, liczymy więc na dodatkowe misje fabularne.

Co ciekawe w Red Dead Online ma być możliwość rozgrywki w pojedynkę. Jak to dokładnie będzie wyglądać, zapewne dowiemy się wkrótce.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%