Red Dead Online – lekarstwa, serum, olej z węża i toniki teraz taniej

Rockstar przypomina, że dobrze wyposażona apteczka w Red Dead Online to podstawa udanego wypadu na Dziki Zachód. Teraz możemy zaopatrzyć się w remedia znacznie taniej.

Jak czytamy na stronie Rockstar: W Red Dead Online Beta remedia pomagają ulżyć w cierpieniu chorym i kontuzjowanym oraz wzmacniają zdrowie, Zabójczą precyzję i wytrzymałość śmiałków narażających swoje życie na Dzikim Zachodzie. Skorzystajcie w tym tygodniu ze zniżki 25% na lekarstwa, serum, olej z węża i toniki, aby zawsze być w formie. Dobrze wyposażona apteczka gwarancją bezpieczeństwa w nieprzewidzianych wypadkach.

Deweloper prosi jednocześnie o informację zwrotna na temat leczenia w Red Dead Online. Które specyfiki są według Was najbardziej przydatne i na co twórcy gry powinni zwrócić uwagę? Możemy wypowiedzieć się na ten temat na stronie opinii o Red Dead Online, która teraz zawiera oddzielną sekcję towarów i zapasów.

Sprzedaż RDR 2 większa niż przypuszczano. Dobry start Red Dead Online

Do sklepów na całym świecie wysłano już ponad 23 mln egzemplarzy Red Dead Redemption 2 – podaje Take-Two Interactive w raporcie finansowym za trzeci kwartał (od października do grudnia). Choć dane dotyczą sprzedaży do sklepów, a nie do klienta (gracza), to i tak robią ogromne wrażenie.

Przypominamy, że już pierwsze wyniki sprzedaży RDR 2 były powyżej oczekiwań. W ciągu zaledwie 8 dni od premiery gry, do sklepów wysłano 17 mln egzemplarzy (pierwsza część nie wykręciła takiego wyniku przez 8 lat!), a jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że RDR 2 jest najlepiej sprzedającą się grą 2018 roku w Stanach Zjednoczonych.

Ponadto RDR 2 zanotował najwyższy weekend otwarcia w historii rozrywki, przynosząc zarobki rzędu 725 milionów dolarów. Szef Take-Two, Strauss Zelnick, zaznacza, że oczekiwania co do RDR 2 były wysokie, lecz tak dobrego wyniku wydawca się nie spodziewał.

Red Dead Redemption 2 wypada dobrze również w sieci. Jak czytamy na łamach serwisu Gamingbolt, według szefa Take-Two, Red Dead Online radzi sobie obecnie lepiej niż GTA 5 Online na tym samym etapie po swojej premierze (pod względem liczby grających). Dlatego wydawca zaznacza, że tytuł będzie rozwijany i możemy spodziewać się wiele nowej zawartości.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.