Recenzje Red Dead Redemption 2. Wiadomo, kiedy minie embargo na publikacje

Czekacie z niecierpliwością na pierwsze recenzje Red Dead Redemption 2? Podajemy dokładną datę i godzinę, kiedy zaczną pojawiać się w sieci.

Hype wokół nowej gry od Rockstar wciąż rośnie i wielu graczy już dawno złożyło zamówienia przedpremierowe, nie czekając nawet na pierwsze recenzje Red Dead Redemption 2. Nic dziwnego – Rockstar przyzwyczaiło nas do wysokiej jakości i gry tego dewelopera można w zasadzie kupować w ciemno nie bojąc się, że zostaniemy nabici w butelkę. Jest jednak ogromna rzesza graczy, którzy czekają na recenzje i zanim nie zobaczą na własne oczy ocen gry, nie otworzą swojego portfela.

Recenzje Red Dead Redemption 2 dzień przed premierą

Jak donosi serwis Metacritic na Twitterze, embargo na publikowanie recenzji RDR 2 mija 25 października, dokładnie o godzinie 13:01 czasu polskiego. Nastawiajcie zatem przypomnienia w telefonach, ponieważ po tej godzinie okaże się, czy hype nie przerósł oczekiwań.

Przypominamy, że pierwsza część Red Dead Redemption została niezwykle wysoko oceniona swojego czasu. średnia z niemal setki recenzji zebranych przez Metacritic wynosi 95/100. Ciekawe, czy nadchodząca dwójka jest w stanie pobić taki wynik.

Pamiętajcie, że data premiery Red Dead Redemption 2 została zaplanowana na 26 października. Zagramy na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Według wczorajszych informacji, czas przejścia gry to około 65 godzin zabawy.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: