Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Recenzje Red Dead Redemption 2. Wiadomo, kiedy minie embargo na publikacje

Czekacie z niecierpliwością na pierwsze recenzje Red Dead Redemption 2? Podajemy dokładną datę i godzinę, kiedy zaczną pojawiać się w sieci.

Hype wokół nowej gry od Rockstar wciąż rośnie i wielu graczy już dawno złożyło zamówienia przedpremierowe, nie czekając nawet na pierwsze recenzje Red Dead Redemption 2. Nic dziwnego – Rockstar przyzwyczaiło nas do wysokiej jakości i gry tego dewelopera można w zasadzie kupować w ciemno nie bojąc się, że zostaniemy nabici w butelkę. Jest jednak ogromna rzesza graczy, którzy czekają na recenzje i zanim nie zobaczą na własne oczy ocen gry, nie otworzą swojego portfela.

Recenzje Red Dead Redemption 2 dzień przed premierą

Jak donosi serwis Metacritic na Twitterze, embargo na publikowanie recenzji RDR 2 mija 25 października, dokładnie o godzinie 13:01 czasu polskiego. Nastawiajcie zatem przypomnienia w telefonach, ponieważ po tej godzinie okaże się, czy hype nie przerósł oczekiwań.

Przypominamy, że pierwsza część Red Dead Redemption została niezwykle wysoko oceniona swojego czasu. średnia z niemal setki recenzji zebranych przez Metacritic wynosi 95/100. Ciekawe, czy nadchodząca dwójka jest w stanie pobić taki wynik.

Pamiętajcie, że data premiery Red Dead Redemption 2 została zaplanowana na 26 października. Zagramy na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Według wczorajszych informacji, czas przejścia gry to około 65 godzin zabawy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%