Recenzje For Honor – pojawiają się pierwsze oceny gry

Na jaką notę zasługuje nowe IP od Ubisoftu?

Recenzje For Honor powoli zaczynają pojawiać się w sieci, choć branżowi redaktorzy podchodzą do ocen gry bardzo ostrożnie i często pozostawiają swój tekst bez końcowej cenzurki. Wszystko przez to, że Ubisoft nie udostępnił kodów recenzenckich przed premierą tytułu, zatem nie było możliwości, by sprawdzić produkcję stosunkowo wcześniej. Zresztą, For Honor to tytuł nastawiony na multi (choć z kampanią fabularną dla jednego gracza!), zatem opinie recenzentów oparte na rozgrywce na pustych serwerach nie miałyby żadnego sensu.

Od premiery For Honor mija jednak drugi dzień, zatem jakieś oceny w końcu się pojawiły (znajdziecie poniżej). Redaktor serwisu Attack of the Fanboy nie ma wątpliwości, że For Honor jest jedną z najlepszych gier akcji ostatnich lat, oferując brutalne i niepowtarzalne doświadczenia z walki. Inni podkreślają z kolei, że tutaj liczy się przede wszystkim gra sieciowa, przynosząca ze sobą mnóstwo frajdy.

W recenzjach nie znajdujemy póki co zbyt wielu informacji o kampanii fabularnej, która zazwyczaj nadal jest ogrywana. Jeśli chcecie zobaczyć, jak zaczyna się cała historia, na końcu wrzucamy materiał od YouTube’ra posługującego się pseudonimem Cycu1 (na jego kanale znajdziecie kolejne części z przejścia fabuły).

Warto jeszcze wspomnieć o ocenach wystawianych For Honor przez samych graczy. W serwisie Metacritic swoją opinię o tytule wyraziło ponad 300 osób i średnia z ich głosów wynosi 7,2/10. Na Steam jest podobnie – tutaj swoją recenzję For Honor zamieściło ponad 3,7 tys. graczy, z czego 70% to oceny pozytywne. A jaka jest Wasza notka dla For Honor?

Recenzje For Honor – pierwsze oceny:

  • Attack of the Fanboy – 4.5/5
  • Cheat Code Central – 4/5
  • Stevivor – 9

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.