Recenzje Death Stranding – już wiemy, kiedy dokładnie wylądują w sieci

Pierwsze recenzje Death Stranding pojawią się na długo przed premierą gry, co oznacza, że Sony jest bardzo pewne co do jakości nowej produkcji od Hideo Kojimy.

Recenzje Death Stranding będą bardzo pochlebne? Przekonamy się o tym tydzień przed premierą tytułu – informuje serwis twistedvoxel, który podał, kiedy dokładnie zniesione zostanie embargo na publikacje.

Recenzje Death Stranding – data i godzina

Wspomniany portal informuje, że pierwsze oceny nowej gry od Hideo Kojimy pojawią się w sieci 1 listopada, o godzinie 21:00 czasu polskiego. To dokładnie tydzień przed debiutem tytułu na PlayStation 4.

Sądzicie, że Death Stranding będzie hitem, czy gra jest Waszym zdaniem przehajpowana? Hideo Kojima stworzył tym razem niezwykły świat, w którym główny bohater biega z kolosalnym plecakiem, a do tego nosi noworodka w niby słoiku, dzięki któremu będzie mógł zajrzenie do świata umarłych.

Death Stranding otrzyma pełną polską lokalizację. Niedawno mogliśmy spojrzeć na nowy zwiastun gry, który sprowadza się do tego, że tylko gracz, jako Sam Bridges, może ocalić przyszłość.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: