Twórcy Reachera o przyszłości serialu. „Musimy się zastanowić”

Alan Ritchson jako Reacher
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale

Twórcy produkcji Reacher nie zdecydowali jeszcze, w jakim kierunku pójdzie serial w 2. sezonie.

Reacher to serial praktycznie skazany na sukces – doskonale nakręcony i ze świetną kreacją Alana Ritchsona w roli tytułowej. Włodarze Amazonu byli tak pewni dobrych opinii, że zaledwie 3 dni po premierze przedłużyli produkcję na 2. sezon. Jako że zgodnie z początkowymi założeniami twórców każda odsłona ma przenosić na ekran jedną z książek Lee Childa, ekipa zastanawia się obecnie, którą powieść wybrać. Zdania w tym temacie są podzielone. Według Ritchsona twórcy powinni ekranizować powieści po kolei, natomiast showrunner Nick Santora uważa, że mogą sobie pozwolić na swobodniejsze podejście. Producent poruszył tę kwestię w rozmowie z TVLine:

„Historie Lee Childa działy się w małych miasteczkach, w dużych miastach… W Stanach Zjednoczonych i w Europie… Jest mnóstwo do wyboru. Musimy wspólnie się zastanowić, omówić to i zdecydować, co będzie ciekawe dla widzów. Najlepsze jest w tym to, że możemy wybrać praktycznie cokolwiek, a opowieść nadal będzie dobra.”

Jeśli twórcy zdecydują się jednak na zalecane przez Ritchsona podejście chronologiczne, scenariusz kolejnego sezonu powstanie na podstawie powieści Umrzeć próbując. Książkę wydano w Polsce również pod tytułem Uprowadzony.

Odcinki 1. sezonu Reachera oparte na powieści Poziom śmierci możecie oglądać na platformie Amazon Prime Video.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie