Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

RDR 2 – tryb FPP, napady i spowalnianie czasu na nowym gameplay’u

Rockstar dotrzymał obietnicy i możemy już oglądać kolejny gameplay z RDR 2. Deweloperzy pokazują m.in. tryb FPP, który będzie niezłą alternatywą dla widoku z trzeciej osoby.

W sieci wylądował właśnie kolejny gameplay z Red Dead Redemption 2, który jest w zasadzie drugą częścią filmiku przedstawionego na początku sierpnia (przypominamy go zaraz pod nowym materiałem).

Zobaczcie drugą połowę naszego filmu z rozgrywki Red Dead Redemption 2, w której poznacie różne podejrzane działania, jakich podejmują się Arthur i gang van der Lindego – napady na pociągi, starcia z innymi gangami i bandytami, ucieczki przed przebiegłymi stróżami prawa i nie tylko. A wszystko to w głębokim, tętniącym życiem i niezwykle groźnym świecie. Dzisiejszy film, który w pełni nagrano podczas rozgrywki, prezentuje też nowy i rozszerzony system Zabójczej precyzji – czytamy na oficjalnej stronie Rockstar Games.

RDR 2 – FPP i rozbudowane akcje z napadami

Rockstar pokazuje po raz pierwszy fragment rozgrywki z perspektywy pierwszoosobowej (FPP), zaznacza też, że napady na banki czy dyliżanse będą naprawdę rozbudowanymi i planowanymi akcjami. Nasz bohater również może paść ofiarą bandytów, którzy np. zajadą nam drogę z niecnymi zamiarami.

Deweloperzy jeszcze raz podkreślają, że wybory dokonywane przez graczy mają znaczenie i sporo będzie od nich zależeć. Mamy też spojrzenie na mechanikę Zabójczej precyzji, przydającej się w sytuacjach, kiedy wokół robi się gęsto od przeciwników.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%