Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

RDR 2 nie będzie jak GTA 5, jeśli chodzi o liczbę grywalnych postaci

Można było podejrzewać, że gracze wcielą się w kilku bohaterów podczas zabawy przy RDR 2. Rockstar wybiera jednak inną drogę i nie zamierza w tym przypadku wzorować się na GTA 5.

Jeśli mieliście nadzieję, ze wzorem GTA 5 pokierujemy np. trójką bohaterów w nadchodzącym Red Dead Redemption 2, musimy niestety ją zgasić. Odpalając nową produkcję od Rockstar przyjdzie nam wcielić się tylko w jedną postać i będzie to Arthur Morgan.

Przełączanie się pomiędzy postaciami miało sens w GTA 5 i sprawiało tam mnóstwo frajdy – mówi Josh Bass, dyrektor artystyczny gry, w wywiadzie dla The Hollywood Reporter. – Trzymanie się jednej postaci bardziej jednak pasuje do struktury i narracji Dzikiego Zachodu – dodaje.

RDR 2 zaspokoi naszą chęć uczestniczenia w gangu, w którym będzie kilku bohaterów powiązanych ze sobą. Lecz to głównie opowieść o Arthurze, w którego butach mocno umieszczamy graczy w czasie, gdy próbuje on wraz z towarzyszami poradzić sobie z gwałtownie zmieniającym się światem – wyjaśnia deweloper.

Przypominamy, że Red Dead Redemption 2 zadebiutuje 26 października 2018 roku na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

Premiery gier na nowy tydzień. 7 najciekawszych tytułów

Red Dead Redemption vs Red Dead Redemption 2 – porównanie grafiki

Wiadomo, że druga część RDR 2 zmiażdży pod względem grafiki poprzednika, lecz jeśli chcecie zobaczyć, jak bardzo, pozostaje obejrzeć poniższe porównanie Red Dead Redemption vs Red Dead Redemption 2.

Rockstar słynie z tego, że potrafi nie tylko dopracować swoje gry pod względem mechaniki rozgrywki, lecz również grafiki. Nadchodzące Red dead Redemption 2 prezentuje się naprawdę pięknie i oczywiście o wiele lepiej niż pierwsza część sprzed ponad ośmiu lat.

YouTube’r skrywający się za pseudonimem Cycu1 postanowił przygotować porównanie obu części i udało mu się wybrać wiele podobnych scen z jedynki oraz nadchodzącej dwójki. Zapraszamy do oglądania!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%