RDR 2 na PC – wyciekł filmik pokazujący grę i ustawienia graficzne. Prawdopodobnie fake

RDR 2 na PC – wyciekł filmik pokazujący grę i ustawienia graficzne. Prawdopodobnie fake
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Posiadacze komputerów czekają z niecierpliwością, aż Rockstar ogłosi RDR 2 na PC. Liczymy na to, że stanie się to w miarę szybko, a póki co możemy zobaczyć rzekomy filmik prezentujący grę na blaszaku.

Serwis DSO Gaming dokopał się do ciekawego znaleziska – filmiku prezentującego RDR 2 na PC. Rockstar póki co nie wspomniał słowem, że gra pojawi się na komputerach, lecz prawdopodobnie tak się stanie, podobnie jak miało to miejsce w przypadku GTA 5.

Poniższy filmik prawdopodobnie jest fałszywką, lecz nawet jeśli, to bardzo dobrze wykonaną. Materiał pozwala spojrzeć na migawkę z gry oraz ustawienia graficzne. To, co według DSO Gaming przemawia za stwierdzeniem, że to jednak fake, to brak przycisku Quit. Serwis zwraca również uwagę, że podczas przeglądania menu gry nie słychać kliknięć myszki, a ponadto nie widzimy fragmentu, w którym pokazano by sterowanie za pomocą zestawu myszka+klawiatura.

Możemy jednak pójść w drugą stronę i stwierdzić, że filmik jest prawdziwy, lecz pokazuje jakiś wczesny build na PC. Jak sądzicie?

RDR 2 na PC – gameplay / opcje graficzne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie