Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

RDR 2 na PC – wyciekł filmik pokazujący grę i ustawienia graficzne. Prawdopodobnie fake

Posiadacze komputerów czekają z niecierpliwością, aż Rockstar ogłosi RDR 2 na PC. Liczymy na to, że stanie się to w miarę szybko, a póki co możemy zobaczyć rzekomy filmik prezentujący grę na blaszaku.

Serwis DSO Gaming dokopał się do ciekawego znaleziska – filmiku prezentującego RDR 2 na PC. Rockstar póki co nie wspomniał słowem, że gra pojawi się na komputerach, lecz prawdopodobnie tak się stanie, podobnie jak miało to miejsce w przypadku GTA 5.

Poniższy filmik prawdopodobnie jest fałszywką, lecz nawet jeśli, to bardzo dobrze wykonaną. Materiał pozwala spojrzeć na migawkę z gry oraz ustawienia graficzne. To, co według DSO Gaming przemawia za stwierdzeniem, że to jednak fake, to brak przycisku Quit. Serwis zwraca również uwagę, że podczas przeglądania menu gry nie słychać kliknięć myszki, a ponadto nie widzimy fragmentu, w którym pokazano by sterowanie za pomocą zestawu myszka+klawiatura.

Możemy jednak pójść w drugą stronę i stwierdzić, że filmik jest prawdziwy, lecz pokazuje jakiś wczesny build na PC. Jak sądzicie?

RDR 2 na PC – gameplay / opcje graficzne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%