Odstrzelił sobie głowę shotgunem w RDR 2. Zobaczcie ukryty filmik z Reddita

RDR-2
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wczoraj wieczorem natknąłem się na Reddicie na filmik, który po pierwsze jest bardzo makabryczny, a po drugie, pokazuje kunszt deweloperów z Rockstar. Bo jak wiadomo, RDR 2 jest pełne niespodzianek.

RDR 2 to bezsprzecznie jedna z najlepszych gier o Dzikim Zachodzie. I nie chodzi tutaj jedynie o gameplay, lecz również o cudowną grafikę oraz fizykę świata. Kilkanaście godzin temu na Reddit pojawił się filmik, który szybko został ściągnięty z głównej strony #gaming, ale jak się okazało, można go zobaczyć na subreddit dedykowanemu Red Dead Redemption 2.

RDR 2 – najlepsze lasso wszechczasów

Materiał jest krótki, lecz pokazuje wiele. Dwóch jeźdźców na koniach, jeden ze strzelbą, drugi z niepozornym lassem. Ten bardziej uzbrojony zaczyna mierzyć do towarzysza i ostatecznie pociąga za spust, lecz we własnym kierunku.

Akcja jest powtórzona w zwolnionym tempie, więc oprócz nieprzyjemnych widoków możemy zobaczyć, jak deweloperzy z Rockstar zadbali o detale i fizykę świata w RDR 2!

Red Dead Redemption 2 zadebiutowało na konsolach PlayStation i Xbox niemal 4 lata temu, a wciąż robi ogromne wrażenie. Gra jest dostępna również na komputerach PC.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie