Razer Mechanical Switches już wkrótce trafią do innych klawiatur

Razer rozszerza działalność.

Razer poinformował, że popularne przełączniki mechaniczne, Razer Mechanical Switches, jeszcze w tym roku trafią do klawiatur producentów zewnętrznych.

Razer Mechanical Switches, są szeroko cenione za swoją szybkość i dokładność działania. Zaprojektowano je tak, aby pracowały bezawaryjnie o 60% dłużej niż standardowe przełączniki mechaniczne i obecnie cieszą się zaufaniem milionów graczy i esportowców na całym świecie.

Wcześniej przełączniki te były dostępne tylko w serii klawiatur BlackWidow, jednak jeszcze w tym roku pojawią się także w urządzeniach produkowanych przez wybranych, zewnętrznych partnerów. Więcej firm powinno dołączyć do programu pod koniec bieżącego roku.

Przełączniki mechaniczne Razera, które będą oferowane innym producentom klawiatur:

  • Razer Green Switch: przełączniki z wyczuwalnym momentem aktywacji oraz wyraźnym odgłosem kliknięcia; charakteryzują się zoptymalizowanym punktami aktywacji oraz resetu, które zapewniają najlepszą w klasie wydajność podczas grania i pisania.
  • Razer Orange Switch: cechują się wyczuwalnym momentem aktywacji, ale bez głośnego kliknięcia; oferują tę samą zoptymalizowaną wydajność co Razer Green Switch, ale wymagają mniejszej siły nacisku do aktywacji.
  • Razer Yellow Switch: przełączniki z wyjątkowo niskim punktem aktywacji (1,2 mm) i cichą charakterystyką pracy podczas szybkich naciśnięć klawiszy i błyskawicznego grania.

Modderzy i miłośnicy samodzielnego budowania klawiatur mogą również spodziewać się, że do oddzielnej sprzedaży trafią same przełączniki.

Źródło: Razer

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

3 Shares
Share3
+1
Tweet