Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Rainbow Six Siege – darmowy weekend z grą na PC, PS4 i Xboksa One

Ubisoft po raz kolejny oferuje bezpłatne parę dni z grą Rainbow Six Siege. Tytuł wypróbują zarówno pecetowcy, jak i posiadacze konsol.

Darmowy weekend z grą rozpocznie się jutro, 11 czerwca i potrwa do 15 czerwca. W tym czasie będą dostępne wszystkie tryby, postacie i mapy, które oferuje pełna wersja Rainbow Six Siege. Dodatkowo strzelanka jest aktualnie w promocji: można ją nabyć z 70-procentowym rabatem na wszystkie platformy. Jeśli R6S spodoba się nam i zdecydujemy się na jego zakup, to zachowamy cały postęp z wersji próbnej.

Wersję pecetową Rainbow Six Siege pobierzemy już teraz z Uplay, udając się pod ten adres. Na PlayStation 4 tytuł jest także już teraz dostępny do ściągnięcia – znajdziemy go tutaj; z kolei wersję na Xboksa One pobierzemy ze sklepu Microsoftu na początku darmowego weekendu. W tym ostatnim przypadku do skorzystania z oferty wymagany jest abonament Xbox Live Gold.

Rainbow Six Siege to strzelanina, w której uczestniczymy w walkach dwóch 5-osobowych drużyn: atakujących i broniących. W grze wcielamy się w jedną z wielu postaci o indywidualnych umiejętnościach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się