Ubisoft po raz pierwszy przetestuje taką metodę rozdawania nagród

Ubisoft po raz pierwszy przetestuje taką metodę rozdawania nagród
E-sport Newsy

Deweloper informuje, że w ten weekend rozpocznie testy bardzo prostej metody dystrybucji nagród w Rainbow Six Siege. Jesteście zainteresowani?

Wszystko jest banalnie proste i zawiera się w krótkiej notce, jaką wystosował Ubisoft na oficjalnym forum swojej strzelaniny:

Zdobywaj ozdoby oglądając The Six Invitational na stronie Twitch!

W ten weekend podczas Six Invitational będziemy po raz pierwszy testować nową metodę dystrybucji nagród w grze za pomocą dropów na Twitchu. Jeśli obejrzysz główne wydarzenie Six Invitational na kanale twitch.tv/rainbow6 codziennie, począwszy od 10:00 EST w piątek 16 lutego, otrzymasz ozdobę w grze. Im dłużej będziesz oglądać transmisję, tym lepsze ozdoby dostaniesz.

11 premier na obecny tydzień. Lubicie Wiedźmina? Nadchodzi ciekawa alternatywa

Żeby otrzymać ozdoby w grze musisz tylko połączyć swoje konta Twitch i Ubisoft, a następnie obejrzeć transmisję w ten weekend. Możesz połączyć swoje konta tutaj

Rzuć okiem na krótkie FAQ, połącz konta i spotkajmy się na kanale Twitch podczas Six Invitational, transmitowanego na żywo z Montrealu!

Twitch drops charms.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie