Darmowe Radical Heights od twórcy Gears of War i legendarnego Unreal Tournament!

0 komentarzy

Premiera już 10 kwietnia na Steam.

Cliff Bleszinski – twórca znakomitej serii Gears of War, Unreal Tournament oraz Jazz Jackrabbit, przygotował nową produkcję. Nie nieudanym LawBreakers, czas na Radical Heights, które już 10 kwietnia będzie dostępne za darmo na Steam w ramach Early Access.

Tym razem Cliff Bleszinski postawił na całkowicie darmową grę w popularnym trybie rozgrywki battle royale. Czy takie podejście okaże się strzałem w dziesiątkę? Jak widać po karierze Bleszinskiego, potrafi on robić znakomite produkcje, mimo tego że jego ostatni projekt okazał się porażką.

Radical Heights osadzone jest w klimacie lat 80. Rozgrywka wydaje się być dynamiczna, choć niezbyt zaskakująca. Przyciągnąć uwagę może jednak możliwość jazdy na rowerze i wykonywania trików. Na ile przyda się to w samej grze i będzie ciekawym elementem? Na to pytanie odpowiemy już niebawem.

Warto jednak podkreślić, że produkcja będzie zapewne zawierać wiele błędów. Nawet sami twórcy podają, że to bardzo wczesna wersja gry.

Jeśli jednak jesteście ciekawi, jak prezentuje się produkcja, już teraz możecie rzucić okiem na poniższy zwiastun. A już od jutra Radical Heights można ściągać za darmo ze Steam. Mamy nadzieję, że tym razem Bleszinski wróci do formy sprzed lat.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się