PUBG o wiele ładniejszy na Xbox One X. Lecz… dlaczego taki brzydki?

Nie trzeba używać lupy, by zobaczyć lepszą jakość.

Wczoraj informowaliśmy o premierze PlayerUnknown’s Battlegrounds na Xbox One. Gra oferowana jest póki co w ramach programu Game Preview, co oznacza, że nie jest jeszcze ukończona. Jak zaznacza Microsoft, w okresie wczesnego dostępu do gry można zaobserwować błędy w grze lub spadki jej wydajności, będące konsekwencją trwających nad nią prac. Mogą również, częściej niż zazwyczaj, pojawiać się cykliczne aktualizacje do gry.

YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1 postanowił przyjrzeć się obecnej wersji PUBG na sprzęcie Microsoftu, zestawiając z sobą podobne ujęcia zarejestrowane na konsolach Xbox One S oraz Xbox One X. W obu przypadkach materiał był nagrywany w rozdzielczości 1080p oraz domyślnych ustawieniach graficznych.

Trzeba przyznać, że po pierwsze Xbox One X pokazuje w przypadku PUBG o wiele lepszą jakość, która nie ma porównania do tego, co widzimy na Xbox One S. Trzeba również przyznać, że obecna wersja gry wygląda nawet na Xbox One X jak produkcja z… last-gena. Pamiętajmy jednak, że to dopiero wczesny dostęp! Mamy nadzieję, że deweloperzy postarają się bardziej i finalnie zobaczymy o wiele ładniejszą grę.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.