Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

1 komentarz

PUBG z lepszą optymalizacją

Twórcy będą chcieli w końcu zadbać o optymalizację.

Od dziś wiadomo, że optymalizacja gry PUBG jest jednym z jej najsłabszych punktów. Okazuje się, że twórcy sami niedawno przyznali się do błędu za pośrednictwem forum Steam. Planują oni poprawę wydajności na PC, która ma sprawić, że rozgrywka będzie przyjemniejsza.

Głównym problemem są nie tylko znaczące spadki animacji, nawet w przypadku mocnych komputerów, ale także zawieszanie się gry i ogólne problemy ze stabilnością. Twórcy tłumaczą to tym, że źle zostały zaprojektowane efekty światła – ich obliczanie potrzebuje sporo mocy.

Twórcy postawili więc sobie za cel poprawienie wydajności gry. Produkcja ma działać płynnie,j polepszona zostanie także animacja postaci.

Niestety nie wiemy, kiedy aktualizacja z poprawioną wydajnością trafi na serwery testowe, a potem do pobrania w stabilnej wersji gry. PUBG Corp. podaje, że nie będzie czekać z poprawą wydajności do czasu wydania większego patcha, jest więc spora szansa, że gracze nie będą długo czekać.

PUBG – zabawny pomysł na nazwę nowej mapy i otwarte testy

Deweloperzy z PUBG Corp. ogłosili poprzez Steam, że mapa określana dotychczas jako Savage otrzyma ostatecznie nazwę Sanhok. Twórcy gry przyznają, że nieźle bawili się wymyślając taką nazwę i podają przy okazji, skąd się ona wzięła.

Sanhok stanowi miks dwóch słówek: tajskiego słowa zabawa – สนุก (wymawiane jak „sah-nook”) oraz filipińskiego słowa oznaczającego kurczaka, czyli manok (wymawiane jak „mah-nok”). Takim oto sposobem wykreowano Sanhok.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%