4-latek zniszczył jej PS5? Dziecko „wsadziło szynkę w napęd”

Niemowlak wsadził szynkę w napęd PS5. Internautka skarży się w sieci
Newsy PS4

PS5 może nie jest skrajnie delikatnym sprzętem, ale jednak trzeba na niego uważać. Na pewno nie zaleca się wsadzania w napęd szynki. Ani tak naprawdę żadnego innego mięsa.

O ile Reddit jest często miejscem niestworzonych historii i wyjątkowych osiągnięć, o których nikt nigdy nie słyszał, o tyle w tę historię mogę w pełni uwierzyć. Pojawiła się w wątku AmITheAsshole, w którym ludzie opowiadają swoje historie, pytając, czy dobrze zareagowali na jakieś wydarzenie, czy może jednak przesadzili i to oni okazali się „tymi złymi”. W jednej z ostatnio najpopularniejszych przewija się motyw PS5.

PS5 z szynką

Internautka wyjaśnia, że sprezentowała swojemu synkowi w prezencie pod choinkę nowiutkie PS5. Dziecko zapewne bardzo się cieszyło, ale raczej niezbyt długo. Konsola niby cały czas działa, ale nie zdziwiłbym się, gdyby po jakimś czasie odmówiła posłuszeństwa. Wszystko przez to, że siostra autorki wpisu nie dopilnowała swojego malucha.

Mój 4-letni siostrzeniec wsadził kawałek szynki do czytnika płyt i próbował włączyć. Upuścił też kontroler na twardą podłogę, uszkadzając go bardzo lekko. PlayStation jest w porządku, ale wolałam, żeby moja siostra kupiła synowi nową konsolę i zabrała tę. Moja siostra powiedziała, że jestem niedorzeczna i tamta jest nadal w porządku. Powiedziałam siostrze, że jeśli jej nie kupi, to nie będę ich więcej gościł.

– czytamy w opowieści

Jak dla mnie, zdecydowanie autorka nie jest „dupkiem”. Niby informuje, że PS5 działa dobrze, ale włożenie kawałka mokrego mięsa do środka raczej na pewno może wywołać długofalowe skutki. Do tego uszkodzenie pada DualSense, choć nieznaczne, zdecydowanie obniża frajdę z obcowania ze sprzętem.

Gracze w komentarzach szukają alternatywnych sposobów naprawienia sytuacji. Pytają, czy mowa o PS5 w wersji Slim, czy nie. Jeśli tak, to zawsze pozostaje możliwość dokupienia odłączanego osobno napędu, co mogłoby rozwiązać cały ten problem.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie