PS5 z nową animację trofeów. Zobacz jak wygląda

0 komentarzy

W sieci pojawiły się nagrania pokazujące powiadomienia o zdobyciu trofeum na PS5. Animacja znacznie różni się od tej z PlayStation 4.

Trofea w PlayStation 5 stanowią już coraz mniejszą tajemnicę. Wiemy już, że osiągnięcia odblokują nam specjalne nagrody. Do tego dochodzą też liczne zmiany kosmetyczne, które możemy już podziwiać na pierwszych filmikach.

Poniżej możecie zobaczyć krótkie nagranie z Astro’s Playroom, które zawiera nową animację zdobycia trofeum.

Wygląda to naprawdę nieźle, ale jedna rzecz może niepokoić. Nakładka powiadomienia jest dość spora i może przeszkadzać w grach bazujących na immersji. Ciekawe, czy powiadomienie będzie dało się wyłączyć.

Warto wspomnieć, że system trofeów w PlayStation doczekał się sporych zmian. Poziomy zdobywane za osiągnięcia zostały przeskalowane, a dodatkowo wprowadzono nowe ikonki.

Ciekawe, czy Sony wprowadziło jeszcze jakieś, niezapowiedziane jeszcze nowości. O tym przekonamy się już niedługo. Największe redakcje otrzymały swoje egzemplarze PlayStation 5 i już wkrótce powinniśmy otrzymać materiały z pierwszymi wrażeniami z użytkowania sprzętu.

PlayStation 5 pojawi się w na sklepowych półkach w Polsce już 19 listopada. Jeśli zamówiliście już swój preorder, to sprawdźcie wiadomość o problemach z dostępnością konsoli.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się