Czy te PS5 i Xbox Series X mają wystarczającą wentylację powietrza?

PS5-Xbox-Series-X
Newsy PS5 Xbox Series

Jeden z graczy podzielił się swoim “kocim problemem”. Ale większy problem to prawidłowa wentylacja konsol. PS5 ma tutaj zdecydowanie za mało miejsca.

Na Reddit zwróciła moją uwagę fotka właściciela konsol PS5 oraz Xbox Series X. Jest on również właścicielem kota, który lubi usadawiać się za sprzętem Microsoftu. I choć pytanie towarzyszące zdjęciu – Czy to wystarczająca ilość miejsca na odpowiednią wentylację? – jest tutaj “formalne” i chodzi jedynie o “ładnego kotka za konsolą”, inni użytkownicy forum rozpoczęli dyskusję, jak powinno się ustawiać konsole i jak zapewnić im miejsce, by się nie grzały.

Wiele osób zwróciło uwagę na to, że PS5 ma za mało przestrzeni i najlepiej, by konsolę ustawiać horyzontalnie. Co ciekawe, wśród komentujących pojawili się też inni kociarze. Ich futrzaki też ładują się obok konsol i ciężko czasem je przegonić. Mistrzem odstraszania kota od konsoli okazał się gracz, który ustawił pomiędzy sprzętami… model ludzkiej czaszki.

A Ty ile miejsca zapewniasz swojej konsoli, by wiatrak nie wchodził na poziom helikoptera? Czy sądzisz, że pionowe ustawienie obu konsol to rzeczywiście lepszy pomysł niż poziome ułożenie?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie