W poszukiwaniu taniego PS5. Przejrzałem dzisiaj dziesiątki ofert, oto wyniki

PS5-PlayStation-5-cena
Newsy PS5

Postanowiłem sprawdzić na Allegro i w elektromarketach, gdzie dzisiaj najbardziej opłaca się kupić PS5. Zobaczcie linki do najlepszych zestawów.

Po niedawnych obniżkach cen PS5 pora trochę wrócić do rzeczywistości. Promocje się skończyły, ale jak się dobrze poszuka, nadal można dostać choćby konsolę z czytnikiem płyt oraz grą God of War Ragnarok lub Scars Above za 2899 zł. O ponad stówkę taniej zapłacisz dzisiaj za “golasa”. Kto jednak szuka modelu Digital, dostanie go już od 2349 zł.

PS5 najtaniej. Ceny i oferty z 31 marca 2023

Spójrzcie zatem na oferty PS5, które dla Was przed chwilą wyszukałem:

Może wyróżnionych ofert nie ma dzisiaj zbyt wiele, ale nie chodzi przecież o to, by zawalać Was niepotrzebnymi linkami do droższych zestawów. Postawiłem tylko na te najtańsze, które obecnie najbardziej się opłacają.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie