Teraz dostosujecie swoje PS5 jeszcze lepiej. Metaliczne panele i kontrolery nadchodzą

PS5 dostanie zupełnie nowe opcje customizacji. Wyglądają pięknie
Newsy PS5

Na wczorajszym State of Play może i zabrakło wielkich zapowiedzi, ale użytkownicy PS5 mogą ucieszyć się na wieść o nowych DualSense i panelach bocznych.

Pokazano Spider-Mana 2, nową łatkę oraz wielki dodatek do Cyberpunka 2077, a nawet udostępniono demo Ghostrunnera 2. Trochę tego było, więc nie można stwierdzić, że pokaz nie był udany. Jeśli jednak liczyliście na zapowiedź PS5 Slim, to mogliście się srogo rozczarować. Zamiast tego Sony pokazało nowe wersje paneli bocznych i kontrolerów DualSense. Po części jestem zaintrygowany.

Więcej opcji dostosowania PS5 i DualSense

PS5 dostanie nowe panele boczne i pady DualSense dzięki kolekcji “głębokiej Ziemi”. Oznacza to aż trzy nowe warianty, które będzie można kupić tak, aby wszystko się ze sobą zgrywało. Oznacza to, że wybierzemy spośród: Volcanic Red, Cobalt Blue, Sterling Silver. Oby tylko nie skończyło się jak z limitowaną edycją konsoli ze Spider-Manem

W każdym razie nowa kolekcja wygląda naprawdę nieźle i może oferować to, czego wielu brakowało – metaliczne wersje designu. Na pierwszy rzut oka jest świetnie, ale zastanawiają mnie dwie rzeczy: jak bardzo będzie się to rysować i “palcować”? Tak naprawdę to w dużej części od tego zależeć może to, czy gracze faktycznie zdecydują się na taki wygląd.

No i ważna jest także cena, a ta wydaje się… dość klasyczna. Co nie znaczy, że jest tanio, wręcz przeciwnie. Za pady w wersji czerwonej, niebieskiej i srebrnej zapłacimy po 74,99 euro (około 350 zł). Panele boczne to kwestia 59,99 euro, czyli jakichś 280 – 300 zł.

Kontrolery i pokrowce na konsole w kolorach Volcanic Red i Cobalt Blue pojawią się w sprzedaży 3 listopada, a w kolorze Sterling Silver – 26 stycznia 2024 roku. Pre-ordery startują 4 października.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie