Ceny PS5 w dół. Dzisiaj konsola z grą za 2449 zł

PS5-PlayStation-5-cena
Newsy PS5

Po wczorajszych tanich zestawach PS5 przyszedł czas na… jeszcze tańszy zestaw. W elektromarketach można wyrwać prawdziwe okazje.

Już wczoraj pisałem o fajnych okazjach na PS5 w wersji z czytnikiem płyt Blu-Ray oraz Digital. Połowa tamtych ofert jest już wyprzedana, albo ceny powróciły do starego poziomu (czyt. jest drożej!). Da się jednak i dzisiaj znaleźć tani zestaw.

Co ważniejsze, pojawił się nowy zestaw Blu-Ray w Neonet z dwoma padami za 2849 zł. A w Media Markt mamy naprawdę taniutki zestaw PS5 Digital z grą God of War Ragnarok. Poniżej linki, więc korzystajcie, póki jest okazja.

Promocja na PS Plus. 12 miesięcy abonamentu za 195 zł (kodem można przedłużyć subskrypcję)

PS5 – linki do tanich zestawów:

Takie ceny PlayStation 5 to prawdziwa okazja. Zazwyczaj za modele Digital płacimy ostatnio 2799 zł, a więc dzisiaj wychodzi około 350 zł taniej. Modele Blu-Ray standardowo chodziły ostatnio drożej o około 150 zł.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie