Sony potwierdza dobre wieści o PS5. To może przełożyć się na niższe ceny konsol

Wiemy, jak wygląda devkit PS5 Pro | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS5

Zauważyliście, że z dostępnością konsol PS5 jest znacznie lepiej niż pod koniec zeszłego roku? Sony oficjalnie potwierdza, że zwiększono dostawy sprzętu do sklepów.

Odwiedzając elektromarkety można od razu zauważyć, że konsol PS5 nie brakuje. To zasługa zwiększonych dostaw, o czym możemy przeczytać na oficjalnym blogu PlayStation.

PS5 więcej, więc może i będzie taniej?

Sony zaznacza, że kupienie PlayStation 5 powinno być teraz o wiele prostsze:

Do wszystkich naszych fanów: dziękujemy za cierpliwość podczas radzenia sobie z bezprecedensowym popytem na konsolę PS5 w obliczu globalnych wyzwań. Jeśli chcesz kupić konsolę PS5, znalezienie jej u sprzedawców detalicznych na całym świecie powinno być teraz znacznie łatwiejsze.

PlayStation Blog

W polskich elektromarketach widać, że sprzętu nie brakuje, a i ceny potrafią coraz częściej spadać poniżej 3 tys. zł. Sami sprawdźcie, jeśli aktualnie poszukujecie swojego wymarzonego zestawu:

Można się spodziewać, że zwiększone dostawy PlayStation 5 wpłyną na obniżenie cen w sklepach, lub choćby częstsze promocje. A Ty za ile kupiłeś/kupiłaś swoją “piąteczkę”?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie