PS5 tak tanio dawno nie widziałem. Promocja na konsole Blu-Ray i Digital

PS5 przegrzewa się i wyłącza przy jednym z największych hitów roku
Newsy PS5

W dwóch elektromarketach obniżono ceny wybranych zestawów z konsolą PS5. Ceny są naprawdę kuszące i nie wiadomo, ile taka “okazja” potrwa.

Ceny PS5 mają to do siebie, że jakoś nie mogą się zmienić… w dół. Konsole nadal są o wiele droższe niż rekomendowane ceny zadeklarowane niegdyś przez Sony, ale pamiętaj o jednym. Sytuacja gospodarcza się zmieniła, a inflacja skoczyła. Wszystko drożeje, zatem za PlayStation 5 też płacimy więcej.

Czasem zdarzają się jednak okazje, które są szczególnie warte uwagi. I tak jest dzisiaj. Zerknijcie na oferty z Media Markt oraz Neonet, gdzie zarówno PS5 w wersji z czytnikiem Blu-Ray, jak i Digital, są bardzo niskie. Oczywiście zważywszy na to, ile zazwyczaj obecnie płacimy za sprzęt.

PS5 najtaniej. Dzisiaj wyjątkowo się opłaca!

[AKTUALIZACJA OFERT – 15.03.2023]

Promocja na PS Plus. 12 miesięcy abonamentu za 195 zł (kodem można przedłużyć subskrypcję)

Nie wiadomo, ile egzemplarzy PlayStation 5 sklepy maja na stanie w takiej cenie. Bardzo możliwe, że już jutro powrócimy przy tych zestawach do wcześniejszych cen, czyli 2799 zł za Digital oraz 2999 zł za wersje Blu-Ray. Zatem kto się zastanawia nad kupnem sprzętu, niech łapie okazję.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie