PS5 od 2299 zł. Ceny konsol w Polsce ostro w dół

PS5 przegrzewa się i wyłącza przy jednym z największych hitów roku
Newsy PS5

Jeśli szukasz dzisiaj, gdzie najtaniej kupić PS5, to wyszukałem kilka bardzo kuszących ofert. Przeceniono sporo zestawów Blu-Ray.

[AKTUALIZACJA] – 30.03.2023

W elektromarketach pojawiły się zestawy PS5 z czytnikiem płyt Blu-Ray w promocji. Oto oferty:

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ]

Choć ceny PS5 nie są podatne na zniżki, obecnie w kilku elektromarketach czeka na Was prawdziwa okazja. Zwłaszcza, jeśli polujesz na model w wersji Digital. “Golasa” dostaniesz już za 2299 zł i szczerze to nie pamiętam, kiedy było taniej. Może w okolicach premiery…

PS5 – konsole najtaniej. Gdzie kupić?

Zatem PS5 Digital bez dodatków chodzi obecnie najtaniej w Neonet. Nieco wyższą cenę, lecz również atrakcyjną oferują Avans oraz Electro. Możliwe jest również dostanie cyfrowego PlayStation 5 z grą God of War za 2499 zł.

Kto szuka PS5 w wydaniu z czytnikiem płyt Blu-Ray, dorwie sprzęt najtaniej za 2899 zł. W zestawie znajduje się gra Scars Above. Oto linki do wyróżnionych ofert:

Takie okazje nie czekają na niezdecydowanych, zatem kto szukał PlayStation 5 tanio, niech nie zwleka z decyzja o zakupie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie