PS5 od 2499 zł. Najlepsze ceny na konsole Blu-Ray i Digital

PS5 najbardziej dochodową konsolą w jednym regionie
Newsy PS5

Jeśli polujesz na PS5 i masz budżet ograniczony do 3 tys. zł, dzisiaj możesz kupić swój wymarzony zestaw. Wybrałem najbardziej opłacalne oferty z elektromarketów.

Ceny PS5 utrzymują się mniej więcej na tym samym poziomie i o dużych obniżkach póki co nie ma mowy. Minęły jednak czasy, kiedy to dosłownie wszystkie zestawy miały w cenie z przodu “trójkę”. Dzisiaj w elektromarketach znajdziemy kilka ofert, których ceny nie przekraczają 3 tys. zł. Oto one.

PS5 najtaniej. Konsole Blu-Ray oraz Digital

Przejrzałem dzisiejsze oferty w największych sklepach z elektroniką i oto wynik poszukiwań. Poniżej przedstawiam listę, na której znalazły się trzy modele Digital oraz trzy modele PlayStation 5 z czytnikiem płyt Blu-Ray.

Tak więc nie trzeba wydawać jakiejś kosmicznej kwoty, by dzisiaj kupić PlayStation 5. Oczywiście znajdą się i tacy klienci, którzy będą narzekać i liczyć na cenę w okolicach 2200 zł. Lecz nie ma się co oszukiwać – ceny PS5 podane przez Sony przed premierą konsoli są dawno nieaktualne. Wzrost inflacji i ogólna gospodarcza sytuacja na świecie nie sprzyja obniżkom, a raczej kolejnym podwyżką.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie