PS5 z czytnikiem płyt Blu-Ray. Wybrałem zestawy z najniższą ceną

PlayStation-5
Newsy PS5

Pora jeszcze raz spojrzeć, gdzie najtaniej zaopatrzyć się w konsolę PS5 z czytnikiem płyt Blu-Ray. Wiem, że sporo osób preferuje tylko taką wersję konsoli. Jeśli się do nich zaliczasz, oto najciekawsze oferty z dzisiaj.

PS5 z czytnikiem płyt Blu-Ray to dla wielu graczy jedyny słuszny wybór. Można kupować gry w pudełkach, przejść i odsprzedać. W ten sposób zawsze mamy kasę, by dołożyć do kolejnej nowości. Zatem kto szuka takiej wersji PlayStation 5, niech zerknie na oferty, które są w tej chwili najciekawsze, jeśli chodzi o cenę.

PS5 najtaniej. Ceny zestawów Blu-Ray

Choć ofert niewiele, powinniście spokojnie coś wybrać. PS5 z czytnikiem płyt można kupić na Allegro za 2789 zł, a z grą God of War Ragnarok, za 2899 zł. W Neonet, w takiej samej cenie, znajdziemy zestaw PS5 z grą Scars Above. Z kolei sklep RTV Euro AGD proponuje dzisiaj niższe ceny PS5, jeśli ktoś zdecyduje się na kupno sprzętu na raty. Wówczas mamy jedna ratę gratis, co ostatecznie pomniejsza ceny o ponad 100 zł. Oto linki do ofert:

Tak jak wspomniałem, taniej dzisiaj konsoli nie znajdziesz. Warto zatem rozważyć powyższe oferty, jeśli chcesz pograć na PlayStation 5 jeszcze przed Wielkanocą. Zamówiony sprzęt powinien spokojnie dotrzeć przed długim świątecznym weekendem.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie