Konsola PS5 Blu-Ray z trzema hitami za 2299 zł. Promocja na konsolę

Gry na PS5 za darmo od Sony. Świetna promocja firmy
Newsy

Ostatnie dni przyniosły obniżki cen PS5 w niektórych sklepach. Ciekawa oferta na konsolę w wersji z napędem Blu-Ray pojawiła się również w oficjalnym sklepie Allegro.

Wiele osób może zdecydować się na zakup PS5 właśnie teraz, kiedy ceny w końcu przestały przerażać. Coraz częściej możemy natrafić na różne zestawy z grami, które chodzą po naprawdę przyzwoitych cenach. Taka ciekawa oferta pojawiła się w oficjalnym sklepie Allegro, gdzie za konsola PlayStation 5 z trzema bardzo dobrymi grami kosztuje 2299 zł. Jeszcze rok temu za taki zestaw płaciliśmy kilka stówek, a w niektórych sklepach nawet tysiąc złotych więcej.

PS5 Blu-Ray w promocji + 3 gry

Omawiany zestaw zawiera konsolę PlayStation 5 Blu-Ray oraz trzy gry: FIFA23, The Last of Us: Part II i Ghost of Tsushima. Pierwszy tytuł otrzymujemy w formie kodu do pobrania, dwa kolejne to pudełkowe edycje na PS4. Oto link do oferty:

Jeśli posiadasz abonament Allegro Smart, wysyłkę kurierem masz za darmo. Pozostali muszą doliczyć do podanej ceny 12,99 zł za dostawę.

Choć w zestawie nie znajdziemy hitów z tego roku, są to jedne z najlepszych gier na PS5. Dobry zestaw dla osób, które rozpoczynają przygodę z konsolą PlayStation.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie