PS4 wraca do sklepów w Polsce. To już taniej kupisz nową generację Xbox

PS4 nadal ma otrzymywać gry wideo - zapewnia Sony
Newsy PS4

W elektromarketch ponownie można kupować konsole PS4. Jednak ceny sprzętu zaskakują, niestety negatywnie. Najtańszy zestaw kosztuje więcej niż Xbox Series S.

Nie wiem czy zauważyliście, ale w takich sklepach jak Media Expert, Media Markt, Neonet czy RTV Euro AGD znowu wylądowały konsole PS4. Trochę to dziwne, a jak się popatrzy na ceny, to nawet trochę… straszne.

Konsola PS4 droższa o 200 zł niż Xbox Series S

Sony doszło chyba do wniosku, że skoro za PS5 z czytnikiem Blu-Ray trzeba płacić średnio około 3 tys. zł, to powinna znaleźć się w sklepach tańsza alternatywa. A ta alternatywa wygląda tak:

To kilka wybranych zestawów. Za najtańszy płacimy w zasadzie 1600 zł, co stanowi około połowę wartości obecnie sprzedawanych zestawów PlayStation 5. „Piątkę” da się oczywiście kupić taniej i codziennie podsuwam Wam najciekawsze oferty dnia (poniżej lista z dzisiaj). Lecz co ciekawe, płacąc 1400 zł można już kupić przecież Xbox Series S, np. pod tym linkiem w Media Expert.

Pytanie więc, komu są dedykowane oferty z PS4? To na pewno dobra opcja dla tych, którzy chcą sprawdzić starsze ekskluzywne gry na PlayStation. Reszta niech raczej się zastanowi nad Xbox Series S, które jest tańsze i może liczyć na dłuższe wsparcie niż umierająca „czwóreczka”.

Gdzie opłaca się kupić PS5?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie