Złoty tydzień w PS Store. 1500+ gier na PS5 i PS4 w promocji. Ceny możesz dodatkowo obniżyć

Wyprzedaż w PS Store Essential Picks Sale 2023. Podwójna oszczędność
Newsy PS4 PS5

W PS Store wystartowała kolejna duża wyprzedaż gier na PS5 i PlayStation 4. Promocyjne ceny można jeszcze bardziej obniżyć w bardzo łatwy sposób.

Sony zaprasza na Złoty tydzień do PS Store, czyli wielką wyprzedaż gier oraz dodatków na konsole PS5 oraz PS4. A ja zapraszam po dodatkowy rabat, dzięki któremu wszystkie promocyjne ceny staną się jeszcze niższe. Zyskasz go, jeśli doładujesz portfel w PS Store np. na kwotę 200PLN, płacąc za to jedynie 165 zł z groszami. Możesz też doładować swoje konto PSN na kwotę 100PLN wydając 85 zł z groszami. Kart doładowujących na różne kwoty jest naprawdę dużo. Taka promocję oferuje zaufany sklep Instant Gaming:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Jakie gry warto kupić na wyprzedaży w PS Store?

Pełna listę gier z wyprzedaży znajdziesz w sklepie PlayStation Store pod tym adresem. Wśród przecenionych tytułów znajdziesz wybrane części Resident Evil, XCOM, Final Fantasy czy Shin Megami Tensei. A oto kilka wybranych tytułów. Pamiętaj, że podane ceny obniżysz dodatkowo z tanimi doładowaniami portfela, o których wspomniałem powyżej.

  • DRAGON QUEST XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition PS4 – 109,85 zł
  • Elite Dangerous PS4 – 19,80 zł
  • RACCOON CITY EDITION (RE 2, RE 3, RE RESISTANCE) PS5 – 64,75 zł
  • ULTIMATE MARVEL VS. CAPCOM 3 PS4 – 34,20 zł
  • XCOM 2 PS4 – 12,95 zł

Daj znać, czy ruszasz na zakupy z tanimi doładowaniami!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie