Rozszerzona Rozgrywka w PS Store. Gry na PS5 i PS4 w promocji

PS-Store
Newsy PS4 PS5

Sony przecenia ponad 400 gier i dodatków na PS5 oraz PlayStation 4. Taniej kupimy w PS Store m.in. tytuły z tak głośnych serii jak Uncharted, Horizon oraz Spider-Man.

Posiadacze konsol PlayStation mogą skorzystać z nowych promocji w PS Store. Tym razem Sony postanowiło przecenić jedynie lekko ponad 400 tytułów, ale za to znajdziemy wśród nich sporo dużych marek. Pamiętajcie też, by nawet na takich promocjach nie przepłacać, ponieważ zawsze możemy obniżyć każdą cenę w sklepie PlayStation, nawet tę promocyjną. Żeby to zrobić, należy dodać fundusze do swojego portfela w PS Store za pomocą tanich doładowań PSN:

Co warto kupić na wyprzedaży Rozszerzona Rozgrywka w PS Store?

Postaraliśmy się wybrać kilkanaście najlepszych okazji z trwającej promocji w sklepie PlayStation. Wśród nich znajdziecie wielu “gigantów”, ale też mniej głośne gry, lecz w naprawdę niezłej cenie. Polecamy szczególnie zainteresować się Kingdom Come: Deliverance Royal Edition za 16,90 zł!

Z niższych cen możemy korzystać do 21 marca. Pełną listę przecenionych gier na PS5 i PS4 znajdziecie w PlayStation Store.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie