1650+ gier na PS5 i PS4 przecenionych w PS Store, a jeszcze większy rabat w zasięgu ręki

PS-Store
Newsy PS4 PS5

W PS Store wystartowała gigantyczna wyprzedaż gier i dodatków na PS5 i PlayStation 4. Jak zawsze podpowiadam, jak oszczędzić na zakupach jeszcze więcej.

Sony rusza z nowymi promocjami. W nowej akcji przeceniono w PS Store ponad 1650 gier i dodatków na PS5 i PS4. Taniej zapłacisz m.in. za Diablo II: Resurrected czy bundle Mortal Kombat 11 Ultimate + Injustice 2 Leg. Edition. Zanim jednak ruszysz na zakupy, zobacz, jak oszczędzić na nich dodatkową kasę.

Doładuj portfel w PS Store tanimi kartami

To najlepszy sposób, by płacić za gry z PlayStation Store jeszcze mniej. Podam przykład – możesz doładować swoje konto kwotą 100 zł, ale wydasz na doładowanie tylko 87 zł z groszami. Możesz też doładować portfel na 200 zł, ale zapłacisz za to jedynie 168 zł z groszami. W promocji znajdziesz również doładowania na mniejsze kwoty, co komu potrzebne. Tanie karty można kupić w zaufanym i sprawdzonym osobiście sklepie Instant Gaming:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Na jakie gry z wyprzedaży warto zwrócić uwagę?

Pełną listę przecenionych gier i dodatków przejrzysz w PlayStation Store pod tym adresem. Poniżej wybrałem klika tytułów z najnowszej wyprzedaży, których ceny są naprawdę kuszące. A pamiętaj, że obniżysz je dodatkowo zaopatrując się w tanie doładowanie portfela, o którym pisałem powyżej.

  • Catherine: Full Body PS4 – 42,25 zł
  • Diablo® II: Resurrected™ PS5 – 59,39 zł
  • Diablo® Prime Evil Collection PS5 – 89,09 zł
  • LEGO® Harry Potter™ Collection PS4 – 55,77 zł
  • Metal Gear Solid V: The Definitive Experience PS4 – 15,80 zł
  • Mortal Kombat 11 Ultimate + Injustice 2 Leg. Edition Bundle PS5 – 83,80 zł
  • Shadowrun Trilogy PS4 & PS5 – 44,75 zł
  • Warhammer: Chaosbane Slayer Edition PS5 – 25,90 zł
  • Yakuza 6: The Song of Life PS4 – 19,75 zł

Promocje w PS Store obowiązują do 13 kwietnia.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie