Oto dodatkowy rabat na zakupy w PS Store. Tańszy PS Plus oraz gry na PS5 i PS4

PS-Store PS5 PS4
Newsy PS4 PS5

Dodaj fundusze do portfela w PS Store, korzystając z promocji. Dzięki temu, możesz oszczędzić sporo pieniędzy i kupować wszystko taniej. Zyskujesz nawet kilkadziesiąt złotych.

Sporo osób zawsze czeka, aż Sony odpali promocje na gry i dodatki PS5/PS4 w PS Store. Później może się okazać, że na wyprzedaży nie ma nic ciekawego. Zatem pora przestać czekać i samemu zrobić sobie rabat na wszystko. A to możliwe jest dzięki prostej metodzie, która daje nam np. 200 zł do wydania na gry, podczas gdy ponosimy koszt 168 zł z groszami. Wystarczy doładować fundusze portfela korzystając z tanich kart w Instant Gaming. W promocji znajdziesz karty o różnej wartości, od 15PLN do 200PLN. Linki do poszczególnych ofert wrzucam poniżej.

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Warto zatem doładować sobie konto taniej i dopiero lecieć na zakupy w PlayStation Store. Dzięki kartom zyskasz np. 73 zł na kupnie PS Plus Premium na rok. Taki abonament kosztuje 480 zł. Jeśli kupisz tanie doładowania (1 karta 200PLN i 2 karty po 140PLN), doładujesz portfel na 480 zł, a na karty wydasz 407 zł z groszami.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie