Najtańsze doładowania PS Store. Płać mniej za PS Plus oraz gry na PlayStation

rabat ps plus ps store eneba
Newsy PS4 PS5

W zasadzie każdy posiadacz PS5 lub PlayStation 4 korzysta z PS Store i wydaje tam pieniądze na gry, dodatki czy subskrypcję PS Plus. I każdy może wydać mniej, za wszystko płacąc nawet o kilkanaście procent taniej.

Najprostszą metoda płatności w PS Store są karty doładowujące portfel. Te możemy kupować niemal wszędzie i przykładowo mamy kartę o wartości 200PLN, za którą płacimy 200 zł. Tym samym mamy do wydania na swoim koncie w PS Store równe dwie stówki. No i wtedy przepłacamy! Bo możesz mieć na swoim koncie równe dwie stówki, a zapłacić tylko 169 zł z groszami.

Tanie doładowania PS Store to oszczędność na grach i PS Plus

Świetną ofertę na tanie karty doładowujące portfel w PlayStation Store ma Instant Gaming. To zaufany sklep, z którym nigdy nie miałem najmniejszego problemu. Zakupione u nich karty od razu dostajesz na swojego maila i możesz aktywować w PS Store. Co fajniejsze, sklep oferuje karty o wielu wartościach, zatem można sobie wybrać dokładnie takie, jakie potrzebujemy.

PS-Store-doladowania
PlayStation Store – doładowania w promocji.

Zatem sam sobie policz, że chcąc kupić PS Plus Premium na rok, który kosztuje w PlayStation Store aż 480 zł, możesz oszczędzić około 70 zł. Wystarczy, że kupisz 2 karty po 140PLN oraz jedną 200PLN, na które wydasz 409 zł z groszami. Podobnie oszczędzisz na tańszych wersjach PS Plus oraz wszystkich grach i dodatkach. Zatem po co przepłacać?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie