Doładowania PS Store w promocji. 200PLN od 169 zł, a 100PLN od 87 zł

PS Store - doładowanie o wartości 140 zł za 128,37 zł
Newsy PS4 PS5

Szukasz gier na PS5 czy PlayStation 4 w promocji? Jest bardzo łatwy sposób, by samemu sobie zrobić “rabat” w PS Store. Wystarczy kupić w promocji doładowanie portfela.

Chcesz mieć do wydania na gry w PS Store 200 zł, a zapłacić realnie tylko 169 zł z groszami? Skorzystaj z okazji! A tą jest promocja na doładowania portfela, jaką oferuje Instant Gaming. To sprawdzony i godny zaufania sklep, który polecam z czystym sumieniem.

Promocja na doładowania PS Store. Tutaj najtaniej

Instant Gaming ma w swojej ofercie karty o różnej wartości. Te najbardziej opłacalne i popularne, to doładowania 200PLN oraz 100PLN. Na każdym z nich zyskujesz kilka dyszek. Oto linki:

W sklepie znajdziesz również karty, którymi doładujesz portfel mniejszymi kwotami. Są doładowania 15 zł, 25 zł, 36 zł, 50 zł, 70 zł czy 140 zł. Oczywiście za każdą kartę zapłacisz mniej. Kliknij na grafikę poniżej i wybierz doładowanie, które jest Tobie akurat potrzebne:

PS-Store-doladowania
Kup doładowanie portfela do PlayStation Store w promocji.

Po wybraniu karty i dokonaniu zakupu, od razu otrzymasz kod na swój adres email. Wystarczy aktywować go w PlayStation Store i cieszyć się tańszymi zakupami.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie