Za darmo 4 dodatki do gier z PS Plus Extra i Premium

PS-Plus-za-darmo-DLC-RE7
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Od dzisiaj możemy pobierać 17 nowych gier z oferty PS Plus. Do trzech z nich dostępne są za darmo dodatki. Na szczególną uwagę zasługuje ten do Resident Evil VII.

Sporo świetnych gier można od dzisiaj pobierać w ramach oferty PS Plus Extra i Premium na luty 2023. Zajrzałem na karty wszystkich w PS Store, by sprawdzić, czy można do nich pobrać jakieś darmowe dodatki. Można, oto one.

PS Plus Extra i Premium na luty. Darmowe dodatki do gier z oferty

Pełnej listy gier z oferty nie będą już przypominał. Kto chce sobie odświeżyć pamięć, znajdzie wszystko w tej wiadomości. Poniżej wymieniam tytuły, do których są dostępne darmowe DLC:

Dodatki do Tekken 7 oraz Ace Combat 7 to nic wielkiego. Ot, mamy do bijatyki zestawy paneli, koszulkę, dodatkowe efekty i inne drobnostki. W przypadku gry samolotowej, za darmo pobierzemy zestaw emblematów.

Ciekawiej robi się przy RE7. Tutaj za free można pobrać naprawdę porządne DLC. Dodatek To nie jest bohater pozwala nam się bowiem wcielić w Chrisa Redfielda.

Chris Redfield powraca w darmowym dodatkowym rozdziale dostępnym dla wszystkich graczy Resident Evil 7. Wykorzystując umiejętności z zakresu strzelania i walki wręcz, Chris będzie się starać wykonać swoje zadanie i odkryć prawdę o incydencie, który zmienił rodzinę Bakerów. Czekają na niego nowi przeciwnicy i okrutne pułapki.

Opis DLC “To nie jest bohater”

Zerknijcie na zwiastun dodatku do RE7:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie