Niezaprzeczalny hit z PS Plus i Xbox Game Pass z tajemniczym, zwariowanym dodatkiem

PS-Plus-Xbox-Game-Pass
Newsy PS4 PS5 Xbox Series XOne

Studio Sabotage ma doskonałe wieści dla wszystkich graczy, którzy sięgnęli po ich niedawny hit. Gra dostępna w abonamentach PS Plus i Xbox Game Pass otrzyma tajemniczy dodatek.

W sierpniu 2023 roku do ofert PS Plus Extra oraz Xbox Game Pass dołączyła premierowa gra Sea of Stars. Jeśli nie wiecie, tytuł zdobył niesłychaną popularność i po niecałych 4 miesiącach od debiutu zgromadził wokół siebie ponad 4 mln graczy. Niewątpliwie było to m.in. zasługą udostępnienia przygody już w dniu premiery we wspomnianych abonamentach. Dlatego ciesz nas, że będzie jeszcze okazja powrócić do naszych bohaterów zwanych Dziećmi Przesilenia. Potwierdzono, że prace nad dodatkiem idą pełną parą, więc czekamy na efekty!

Sea of Stars z PS Plus i Xbox Game Pass dostanie tajemniczy dodatek

Jak czytamy we wpisie studia w serwisie X, prace nad dodatkiem do gry wyszły z fazy przedprodukcyjnej. Oprócz tego wspomniano o niezapowiedzianej jeszcze „Grze 3”.

W listopadzie zespół zebrał się na szczycie Sabobo, gdzie zaprezentowano DLC do Sea of ​​Stars wraz z wizją „Gry 3” 👀 Prace nad tajemniczym i zwariowanym DLC, które oficjalnie wyszły z fazy przedprodukcyjnej, idą dobrze! Czeka nas złowrogi spektakl…

Sabotage

Wspomniana „Gra 3” zwiastuje nowy projekt studia, którą może być pełnoprawna kontynuacja Sea of Stars. Nie mamy póki co żadnych potwierdzonych szczegółów na ten temat. Nie wiadomo nawet, czy nowy projekt podzieli uniwersum znane z poprzednich gier.

Przypominamy, że Sea of Stars przedstawia historię dwójki Dzieci Przesilenia. Bohaterowie łączą moc słońca i księżyca w celu uprawiania magii zaćmienia, jedynej siły zdolnej do pokonania ohydnych wytworów złego alchemika znanego jako Fleshmancer.

Wielu graczy przyznaje, że po przejściu Sea of Stars jest wiele furtek na kontynuacje gry, zatem tym bardziej czekamy na dodatek!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie