PS Plus wrzesień 2020 – data ogłoszenia i abonament za 148 zł

PS Plus czerwiec 2021
Newsy PS4

[Aktualizacja]

Sony podało właśnie oficjalną listę gier PS Plus wrzesień 2020. Publikujemy ją w tej wiadomości.

[Oryginalna wiadomość]

Już w tym tygodniu Sony zdradzi, jakie gry na PS4 wejdą do oferty PS Plus wrzesień 2020. Chcąc przygotować się na ogłoszenie listy, nadal możemy kupić abonament w świetnej cenie.

Niedługo dowiemy się, czy oferta PS Plus wrzesień 2020 dorówna tej z sierpnia, w której znalazły się dwie naprawdę niezłe gry. Sony ma w zwyczaju ogłaszać nową ofertę w środę poprzedzającą pierwszy wtorek miesiąca, choć ostatnio Japończycy coraz częściej łamią tę zasadę. Z reguły jednak podają wówczas listę gier wcześniej, a nie później. Przypominamy przy okazji, że w Eneba wciąż możemy korzystać z promocji na abonament. 12 miesięcy Plusa (na region PL) kosztuje tam jedynie 148 zł z groszami. Żeby uzyskać taką cenę, należy w koszyku wklepać kod rabatowy „ENEBAPROMOPL” z zapłacić poprzez Przelewy24:

PS Plus wrzesień 2020 – kiedy poznamy gry?

Jak wspominaliśmy, należy czekać maksymalnie do środy poprzedzającej pierwszy wtorek miesiąca, a ta wypada 26 sierpnia. Zwyczajowo, oferta jest publikowana o godz. 17:30. Nowe gry będziemy mogli natomiast pobierać od 1 września. Do tego czasu warto dodać do biblioteki (jeśli jeszcze tego nie zrobiliście) gry z sierpnia, a są nimi:

  • Call of Duty Modern Warfare 2 Remaster
  • Fall Guys: Ultimate Knockout

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie