PS Plus wrzesień 2019. Gry na PS4 oficjalnie [Aktualizacja]

Już w tym tygodniu Sony ujawni ofertę PS Plus wrzesień 2019. Oczekiwania graczy są jak zawsze wysokie, a oto najczęściej wymieniane tytuły. Sądzicie, że któryś może się trafić?

[Aktualizacja]

Oferta PS Plus wrzesień 2019 już oficjalnie – tutaj szczegóły i zwiastun!

[Oryginalna wiadomość]

Zostało już naprawdę mało czasu do ogłoszenia oferty PS Plus wrzesień 2019. Sony ma swój stały termin na przedstawianie gier na kolejny miesiąc, a my tradycyjnie przypominamy, kiedy nastąpi oczekiwana przez wielu graczy chwila. Przy okazji przyglądamy się, jakie typy na gry w Plusie wymieniają użytkownicy forum Reddit. Czy podobnych produkcji spodziewacie się we wrześniu?

PS Plus wrzesień 2019 – gry na PS4 poznamy w środę

Sony ujawni nową ofertę 28 sierpnia (środa) o godzinie 17:30 czasu polskiego. Tuż po tym czasie znajdziecie zwiastun oferty oraz listę gier na naszej stronie. Wrześniowe gry w PS+ zostaną natomiast udostępnione do pobrania w pierwszy wtorek miesiąca, wypadający tym razem 3 września.

Gry na wrzesień w Playstation Plus – oczekiwania

Użytkownicy forum Reddit świetnie się bawią przy zgadywaniu, co też Sony może nam zaserwować na przyszły miesiąc. Do bardziej popularnych prognoz należą: The Order 1886, Nioh, The Last Guardian, Shadow of the Colossus i Horizon Zero Dawn. Jeśli chodzi o tytuły od deweloperów trzecich, tutaj wiele głosów zdobyły Ghost Recon Wildlands, Doom i Dying Light. Wśród gier niezależnych, gracze typują z kolei Celeste, Hollow Knight oraz Little Nightmares. Kto wie, czy ostatni z wymienionych tytułów nie będzie strzałem w dziesiątkę biorąc pod uwagę fakt, że w zeszłym tygodniu – podczas targów gamescom 2019 – zapowiedziano kontynuację gry. A jakie są Wasze typy na wrześniowe gry w Plusie?

Póki co, bawimy się przy sierpniowych grach

Na koniec przypominamy, że do 3 września możemy pobierać gry z oferty na sierpień, a w niej:

  • WipEout Omega Collection
  • Sniper Elite 4

Pierwsza z nowych gier w Plusie – WipEout Omega Collection – to pakiet, w którym znajdziemy odświeżone trasy oraz pojazdy z WipeOut HD (2008), Wipeout Fury (2009) oraz Wipeout 2048 (2012).

Wipeout Omega Collection oferuje na zwykłym PS4 oraz PS4 Pro płynność na poziomie 60 klatek animacji na sekundę. Na standardowej wersji konsoli dostajemy rozdzielczość 1080p, a na mocniejszej dynamicznie skalowaną jakość 4K. Odpalając grę będziemy mogli rozegrać tryb kariery oraz wziąć udział w sieciowych wyścigach dla 8 graczy lub klasycznym trybie dzielonego ekranu dla 2 osób offline.

Drugi tytuł – Sniper Elite 4 – powinien przypaść do gustu osobom gustującym w realiach II wojny światowej. Czekają na nas taktyczne potyczki z perspektywy trzeciej osoby, różne tryby rozgrywki i epickie strzały z dystansu na gigantycznych mapach, na których będziemy wyzwalać Włochy z rąk faszystów.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: