PS Plus wrzesień 2019 – nowe gry dzisiaj i promocja na abonament

Przypominamy, że już dzisiaj po południu będziemy mogli pobrać gry z oferty PS Plus wrzesień 2019. Jest ona naprawdę mocna, a kto nie ma abonamentu, może kupić go znacznie taniej.

Pierwszy wtorek miesiąca to standardowa zmiana warty w Plusie. Nowe gry na PS4 z oferty PS Plus wrzesień 2019 pojawią się do pobrania dzisiejszego popołudnia i nie będą to jakieś tam indyki, tylko Batman: Arkham Knight oraz Darksiders III. Jeśli natomiast nie macie subskrypcji lub właśnie Wam się kończy, wciąż możecie korzystać z dużego rabatu na PS+, oszczędzając kilka dyszek. W CDKeys roczna subskrypcja chodzi obecnie po 180 zł, tutaj ją kupicie (kod przyjdzie na maila). Przypominamy, że standardowo należy wyłożyć na 12 miesięcy usługi 240 zł, zatem sporo oszczędzamy.

PS Plus wrzesień 2019 – gry na PS4

  • Batman: Arkham Knight
  • Darksiders III

Pierwsza gra na wrzesień – Batman: Arkham Knight – to wielkie ukoronowanie nagradzanej trylogii Arkham, stworzonej przez Rocksteady Studios. Jedną z głównych ról odgrywa tutaj batmobil, którym możemy szaleć po ulicach Gotham. W ostatecznej rozgrywce Batman, strzegąc miasta, zmierzy się ze Strachem na Wróble, który powrócił i wraz z innymi superprzestępcami chce na zawsze zniszczyć Mrocznego Rycerza.

Drugi tytuł z wrześniowej oferty – Darksiders III – to akcja i przygoda w jednym, w której gracze wcielają się w postać FURII.  Najbardziej nieprzewidywalna i enigmatyczna spośród czworga jeźdźców apokalipsy, FURIA musi zwyciężyć tam, gdzie wielu zawiodło – przywrócić równowagę mocom pustoszącym Ziemię.

PlayStation Plus na wrzesień – zwiastun oferty

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.