PS Plus wrzesień 2019 – gry na PS4 i 40 zł rabatu na abonament

Dowiedzieliśmy się właśnie, jak prezentuje się oferta PS Plus wrzesień 2019. Sony postanowiło rozdać subskrybentom usługi Batman: Arkham Knight oraz Darksiders III.

Koniec oczekiwania, czas na konkrety. Oferta PS Plus wrzesień 2019 została ujawniona, a w niej czekają na nas Batman: Arkham Knight oraz Darksiders III. Jeśli natomiast nie macie subskrypcji lub właśnie Wam się kończy, możecie skorzystać z dużego rabatu na Plusa, oszczędzając kilka dyszek. W CDKeys roczna subskrypcja chodzi obecnie po 180 zł, tutaj ją kupicie (kod przyjdzie na maila). Przypominamy, że standardowo należy wyłożyć na 12 miesięcy usługi 240 zł, zatem sporo grosza w kieszeni zostaje. Wracając do gier w Plusie na wrzesień, oto konkrety oraz zwiastun nowej oferty.

PS Plus wrzesień 2019 – gry na PS4

  • Batman: Arkham Knight
  • Darksiders III

Gry z oferty PS+ wrzesień zostaną udostępnione do pobrania w pierwszy wtorek nowego miesiąca, który przypada tym razem na 3 września.

Pierwsza gra na wrzesień – Batman: Arkham Knight – to wielkie ukoronowanie nagradzanej trylogii Arkham, stworzonej przez Rocksteady Studios. Jedną z głównych ról odgrywa tutaj batmobil, którym możemy szaleć po ulicach Gotham. W ostatecznej rozgrywce Batman, strzegąc miasta, zmierzy się ze Strachem na Wróble, który powrócił i wraz z innymi superprzestępcami chce na zawsze zniszczyć Mrocznego Rycerza.

Drugi tytuł z wrześniowej oferty – Darksiders III – to akcja i przygoda w jednym, w której gracze wcielają się w postać FURII.  Najbardziej nieprzewidywalna i enigmatyczna spośród czworga jeźdźców apokalipsy, FURIA musi zwyciężyć tam, gdzie wielu zawiodło – przywrócić równowagę mocom pustoszącym Ziemię.

PlayStation Plus na wrzesień – zwiastun oferty

Gry z sierpnia jeszcze do pobrania

Przypominamy, że zanim nowe gry wpadną do PS+, możemy pobierać te z oferty sierpniowej, a w niej:

  • WipEout Omega Collection
  • Sniper Elite 4

WipEout Omega Collection to pakiet, w którym znajdziemy odświeżone trasy oraz pojazdy z WipeOut HD (2008), Wipeout Fury (2009) oraz Wipeout 2048 (2012).

Wipeout Omega Collection oferuje na zwykłym PS4 oraz PS4 Pro płynność na poziomie 60 klatek animacji na sekundę. Na standardowej wersji konsoli dostajemy rozdzielczość 1080p, a na mocniejszej dynamicznie skalowaną jakość 4K. Odpalając grę będziemy mogli rozegrać tryb kariery oraz wziąć udział w sieciowych wyścigach dla 8 graczy lub klasycznym trybie dzielonego ekranu dla 2 osób offline.

Drugi tytuł – Sniper Elite 4 – powinien przypaść do gustu osobom gustującym w realiach II wojny światowej. Czekają na nas taktyczne potyczki z perspektywy trzeciej osoby, różne tryby rozgrywki i epickie strzały z dystansu na gigantycznych mapach, na których będziemy wyzwalać Włochy z rąk faszystów.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.