PS Plus z nową grą o II wojnie światowej do sprawdzenia

PS-Plus-Premium-trial
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W PlayStation Store możemy pobrać kolejną wersję próbną gry, która jest przeznaczona dla posiadaczy abonamentu PS Plus Premium. Tym razem idziemy na wojnę.

To już piąty trial, który trafił w grudniu do PS Plus Premium. Ostatnio opisywaliśmy grę, w której należy być wrednym i złym do bólu, wcześniej polecaliśmy Wam np. nową premierę z wampirami. Teraz możemy sięgnąć po totalnie inne klimaty, które przenoszą nas na brutalny front II wojny światowej.

PS Plus Premium z trialem Strategic Mind: Spirit of Liberty

Kto zajrzy pod podany niżej link, będzie mógł pobrać pełną wersję gry Strategic Mind: Spirit of Liberty w wersji na PS5 lub PlayStation 4. W ramach wersji próbnej otrzymujemy 2-godzinny dostęp do wspomnianej produkcji. Ta stanowi opartą na historii strategię turową, w której przyjdzie nam przeprowadzić niewielkie siły fińskie przez Wojnę zimową, Wojnę kontynuacyjną i Wojnę lapońską.

Grę docenią zwłaszcza osoby interesujące się historią. Prezentuje ona bowiem starcia Finlandii z ZSRR, które teoretycznie były skazane na klęskę. Finowie odpierali najeźdźcę mimo miażdżącej przewadze liczebnej wroga.

Strategic Mind: Spirit of Liberty zostało wydane na konsolach PS5 i PlayStation 4 stosunkowo niedawno, 26 października 2023 roku. Gra posiada przyzwoite oceny, więc warto po nią sięgnąć, jeśli lubicie turowe strategie o II wś.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie