Nowa gra za darmo do sprawdzenia w PS Plus

PS-Plus-trial
Newsy PlayStation Plus PS5

Kto lubi sobie popykać w triale, które są dostępne w ramach abonamentu PS Plus Premium, niech rezerwuje godzinkę na kolejne demo. Można już pobierać.

PlayStation ma w zwyczaju… nie informować w sposób przejrzysty o nowo dodanych trialach do PS Store. Zauważyłem jednak, że posiadacze PS Plus Premium dostali właśnie kolejny.

PS Plus Premium – sprawdź za darmo Ghostwire: Tokyo

Jeśli wejdziesz w PlayStation Store na kartę wspomnianej gry, możesz przeczytać przy jej tytule adnotację: Subskrybuj usługę PlayStation Plus Premium, aby zagrać w 1-godzinną wersję próbną pełnej gry.

Zatem możemy przez godzinę pobawić się w nadnaturalnej wersji współczesnego Tokio i sprawdzić osobiście, czy produkcja jest warta swojej ceny. Obecnie gra chodzi po 299 zł w sklepie Sony.

Przy okazji podrzucam pełną listę triali, które są dostępne do pobrania. Znajdziecie na niej również link do Ghostwire: Tokyo:

Dajcie znać, które triale już ograne i czy rzeczywiście dzięki takim wersjom próbnym udało się Wam podjąć decyzję o zakupach bądź odwrotnie, po demku zrezygnowaliście z wydawania kasy.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie