Sprawdź w PS Plus „prawdę o życiu”. Gra z przytłaczająco dobrymi ocenami

PS-Plus-trial
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Sony udostępniło kolejny trial dla posiadaczy abonamentu PS Plus Premium. Choć to mała gra, to z kapitalnymi ocenami i niesamowitą fabułą.

Jeśli na sam dźwięk słów „indie” oraz „piksele” nie uciekasz gdzie pieprz rośnie, zobacz nową perełkę wśród wersji próbnych gier w PS Store. Przypomnę, że mogą je pobierać za darmo wszyscy posiadacze subskrypcji PS Plus Premium. I przypomnę też, że abonament kupisz o kilka dyszek taniej, jeśli doładujesz portfel kartami z promocji Instant Gaming:

Spotkanie z A Space for the Unbound w PS Plus

Nie słyszałeś o A Space for the Unbound? Powinieneś, jeśli lubisz niezależne gry retro. Tytuł od Mojiken Studio zaskarbił sobie serca graczy bardzo dobrą i emocjonującą fabułą. Gra jest dostępna nie tylko na konsolach PlayStation, lecz również na sprzęcie Xbox, Nintendo Switch oraz komputerach PC. Użytkownicy platformy Steam wystawili grze przytłaczająco pozytywne opinie (aż 98% pozytywnych recenzji). Wersja tytułu na PS5 posiada natomiast średnią ocen z recenzji na poziomie 83/100 (dane z Metacritic). To powinno wystarczyć, by zainteresować się choć wstępnie nowym trialem.

Jak czytamy w opisie produkcji, A Space for the Unbound to przygodowa gra ukazująca prawdę o życiu utrzymana w klimacie pięknej, pikselowej, wiejskiej Indonezji z późnych lat 90. Gra przedstawia relację między chłopakiem a dziewczyną z nadprzyrodzonymi umiejętnościami. Wszystko dzieje się tuż na krawędzi końca świata. To głęboka opowieść o pokonaniu lęków i własnych słabości.

Chcesz dowiedzieć się więcej, co to jest PSN i PlayStation Store? Zajrzyj do naszego poradnika.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie