PS Plus w styczniu z trzema ekskluzywnymi prezentami dla abonentów

PS-Plus-paczki-do-gier
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W PlayStation Store pojawiły się w styczniu trzy kolejne ekskluzywne paczki do gier. Mogą je odebrać jedynie osoby posiadające abonament PS Plus.

W zasadzie poznaliśmy już wszystkie gry z ofert PS Plus na styczeń 2024. Trzy tytuły z pakietu Essential są gotowe do pobrania i tutaj najpopularniejsza okazała się gra z Polski. Z kolej na udostępnienie styczniowej oferty PS Plus Extra i Premium musimy jeszcze poczekać kilka dni. Ale lista już jest, a na niej m.in. odświeżony Resident Evil 2. Kto zamierza pobrać ten tytuł, niech pobiera również dwa dodatki za darmo i kupuje taniutki klucz odblokowujący różne tryby w grze od Capcom. Swoją drogą, podczas kupowania czegokolwiek w PS Store, z pewnością przydadzą się Wam tanie doładowania portfela PSN.

Jakie ekskluzywne paczki odbierzemy w styczniu w PS Plus?

Póki co, ten miesiąc przyniósł trzy nowe prezenty dla abonentów. Dostaniemy je tylko w abonamencie, nawet w najniższym progu usługi Essential. Nowe pakiety są przeznaczone do darmowych gier Naraka: Bladepoint, Bleach: Brave Souls oraz My Hero Ultra Rumble. Więc tym razem to oferta dla fanów japońskich klimatów.

Gracze Naraka: Bladepoint mogą odebrać za darmo (do 2 kwietnia 2024) Pakiet z nagrodami PlayStation Plus sezon 11. Zawartość skrzyneczki, którą pobierzemy w PS Store pod tym adresem, jest całkiem ciekawa i składa się na nią:

  • Ekskluzywne Akcesorium PlayStation Plus: Porcelana Soulbloom 1
  • Do wyboru prezent sezonowy: otwórz, aby otrzymać Skarb Pioniera 2 lub Wiosenną Latarnię Rui 2
  • Prezent za członkostwo: otwórz, aby otrzymać Nieśmiertelny Skarb 3 lub kupon rabatowy 50% na Wiosenną Latarnią Rui 4
  • Karta upominkowa Proces Sprawiedliwych 1
  • 10x premia XP 1
  • 10x premia Skarbów 1
Naraka Bladepoint - darmowa paczka dla posiadaczy abonamentu PS+.
Naraka Bladepoint – darmowa paczka dla posiadaczy abonamentu PS+.

Natomiast na graczy darmowej gry Bleach: Brave Souls czeka „5 Summons Ticket Pack” (pobieraj za darmo do 1 lutego 2024). Tutaj znajdziemy:

  • 5 kuponów przywołań (perk PlayStation®Plus) 1
  • 5 Biletów na Akcesoria (Perk PlayStation®Plus) 1
  • 50 kuponów dusz
Bleach: Brave Souls - darmowa paczka dla abonentów PS Plus
Bleach: Brave Souls – darmowa paczka dla abonentów PS Plus

Na koniec mamy paczuszkę do gry My Hero Ultra Rumble, którą można pobrać za darmo do 28 marca 2024. Jest najskromniejsza i znajdziemy w niej 100 kuponów na loterię (10 kuponów = 1 losowanie).

My Hero Ultra Rumble - darmowa paczka dla abonentów PlayStation Plus.
My Hero Ultra Rumble – darmowa paczka dla abonentów PlayStation Plus.

Zatem to tyle z darmowych paczek w PlayStation Plus na styczeń, lecz miesiąc jeszcze trwa i być może pojawią się kolejne. Oczywiście damy Wam wtedy znać.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie