Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS Plus styczeń 2020 – data ujawnienia i promocja na abonament

Sony każe nam czekać wyjątkowo długo na ujawnienie gier w Plusie i wygląda na to, że oferta PS Plus styczeń 2020 nie zostanie przedstawiona… w tym roku.

Kto czeka z niecierpliwością na PS Plus styczeń 2020, musi wiedzieć, że Sony ma swoje zwyczajowe terminy na takie ogłoszenia i choć zazwyczaj poznajemy gry w ostatni tydzień miesiąca, teraz może być inaczej. Reguła jest taka, że gry na kolejny miesiąc są ujawniane w środę poprzedzającą pierwszy wtorek nowego miesiąca. Niefartownie – pierwszy wtorek stycznia będziemy mieli dopiero 7 stycznia, a poprzedzająca go środa przypada na 1 stycznia 2020 roku. To jest właśnie najbardziej prawdopodobny termin ujawnienia gier na styczeń, lecz czasem Sony robi wyjątki od swojej reguły, więc trzymamy rękę na pulsie. Czekając na to, jakie gry na PS4 trafią do styczniowego Plusa, możemy zaopatrzyć się w tańszy abonament i pobierać jeszcze gry z oferty grudniowej. Obecnie jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert znajdziemy w CD Keys, gdzie za 12 miesięcy abonamentu płacimy 168 zł (link poniżej). Wspomniany sklep to sprawdzone źródło, które oferuje Plusa w formie kodu do aktywacji w Polsce. Dostajemy go na maila zaraz po zakupie:

PS Plus styczeń 2020 – jakie gry typujecie?

Przy okazji piszcie, jakich gier oczekujecie w styczniowej ofercie!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się