Szykuj się do ujawnienia PS Plus na sierpień z promocją na abonament

PS Plus w jednym regionie kosztuje 600% więcej. Gracze wściekli
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Już jutro poznamy oficjalną ofertę PS Plus sierpień 2023 dla progu Essential. Żeby pobrać nowe gry, musisz mieć aktywną subskrypcję. Oto sposób na promocję.

Dzielą nas niespełna dwie doby i poznamy listę gier na PS5 oraz PlayStation 4, które wpadną do oferty PS Plus sierpień 2023. Jak zawsze, nowe tytuły będą mogli pobrać aktywni subskrybenci usługi. Choć obecnie nie mamy żadnych promocji na abonament, to jednak jest sposób, by kupić go taniej i to bezpośrednio z PS Store.

PS Plus taniej w PS Store, jeśli zastosujesz ten prosty sposób

Zakupy w PS Store możemy robić płacąc np. kartą debetową, albo wirtualnym portfelem, który jest zintegrowany ze sklepem Sony. Oczywiście trzeba najpierw uzupełnić w nim fundusze. I to jest właśnie nasz prosty sposób na oszczędność. Możesz bowiem uzupełnić portfel o 100 zł, wydając 81 zł. Możesz uzupełnić go o 200 zł, a wydasz tylko 164 zł z groszami. Dzięki tanim doładowaniom z Instant Gaming, na abonamencie PS Plus sporo oszczędzisz. W zależności od progu wykupowanego abonamentu, w kieszeni zostanie od 44 zł do nawet 89 zł.

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Oferta PlayStation Plus na sierpień 2023 zostanie przedstawiona oficjalnie 26 lipca, tuż po godzinie 17:30 czasu polskiego. Od razu ją dla Was opublikujemy na naszej stronie. Jakich gier oczekujecie? Społeczność Reddit już wytypowała swoją listę.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie