Jedna z najlepszych gier tego roku już jest dostępna w PS Plus

PS Plus ma otrzymać jedną z hitowych gier PlayStation w październiku
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5 Xbox Series XOne

PS Plus na sierpień 2023 zostało wzbogacone o nową grę, która jednocześnie zdobywa niezwykle pozytywne oceny. Co ciekawe, tytuł zadebiutował także w Xbox Game Pass.

Sea of Stars zadebiutowało na rynku, a wraz z premierą doczekaliśmy się ocen oczekiwanego RPG-a. Krytycy w zasadzie nie pozostawiają wątpliwości. Ich wysokie oceny spowodowały, że jest to obecnie jedna z najwyżej ocenianych gier tego roku. Jeżeli udacie się na OpenCritic przeczytacie tam, że średnia wszystkich not obecnie wynosi aż 90/100. Jednocześnie aż 90% krytyków poleca zagranie w ten tytuł. Chyba ciężko odmówić, nie?

Właśnie dlatego warto skusić się na jej ogranie, ale posiadacze abonamentów PS Plus i Xbox Game Pass mają ułatwione zadanie. Nie będą musieli dodatkowo płacić za produkcję, bo zadebiutowała ona właśnie w ofercie dwóch konkurencyjnych usług. Gracze PS Plus w wersji Extra mogą cieszyć się rozgrywką już teraz, podobnie jak w przypadku subskrybentów XGP.

Sea of Stars w PS Plus sierpień 2023 i Xbox Game Pass

Rzadko kiedy zdarza się, że gra debiutuje w obydwu usługach naraz, dlatego lepiej korzystać, póki można. Co ciekawe, w przyszłości podobnie może wyglądać sytuacja z Call of Duty. O ile tylko PlayStation i Xbox dogadają się w tej sprawie. Przy okazji – gracze z PS Plus mogą zapoznać się z pierwszą grą na wrzesień 2023, która wczoraj wyciekła do sieci.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie