PS Plus sierpień 2019. Nowe gry pobierzemy już dzisiaj

Rozpoczął się pierwszy wtorek miesiąca, zatem pora przygotować dyski twarde PlayStation 4 na przyjęcie oferty PS Plus sierpień 2019.

Przypominamy, że dzisiaj (6 sierpnia) w godzinach popołudniowych będziemy mogli pobierać gry na PS4 z oferty PS Plus sierpień 2019. Co konkretnie?

PS Plus sierpień 2019 – dwie dobre gry w ofercie

  • WipEout Omega Collection
  • Sniper Elite 4

Pierwsza z nowych gier w Plusie – WipEout Omega Collection – to pakiet, w którym znajdziemy odświeżone trasy oraz pojazdy z WipeOut HD (2008), Wipeout Fury (2009) oraz Wipeout 2048 (2012).

Wipeout Omega Collection oferuje na zwykłym PS4 oraz PS4 Pro płynność na poziomie 60 klatek animacji na sekundę. Na standardowej wersji konsoli dostajemy rozdzielczość 1080p, a na mocniejszej dynamicznie skalowaną jakość 4K. Odpalając grę będziemy mogli rozegrać tryb kariery oraz wziąć udział w sieciowych wyścigach dla 8 graczy lub klasycznym trybie dzielonego ekranu dla 2 osób offline.

Drugi tytuł – Sniper Elite 4 – powinien przypaść do gustu osobom gustującym w realiach II wojny światowej. Czekają na nas taktyczne potyczki z perspektywy trzeciej osoby, różne tryby rozgrywki i epickie strzały z dystansu na gigantycznych mapach, na których będziemy wyzwalać Włochy z rąk faszystów.

PlayStation Plus sierpień 2019 – zwiastun

Przypominamy, że dzisiaj z Plusa znikają gry lipcowe, czyli:

  • Detroit: Become Human
  • Horizon Chase Turbo

Dajcie znać, czy skusicie się na nową ofertę w Plusie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.