PS Plus Premium za darmo. Każdy może przetestować nową wersję usługi

PS Plus Extra i Premium sierpień 2022. Znamy nowe gry w usłudze
Newsy PS4 PS5

Każdy może odebrać darmowego triala PS Plus Premium na 7 dni. W ten sposób nowe wcielenie usługi Sony przetestujemy za darmo.

Nie da się ukryć, że ostatnie tygodnie z pewnością należą do Sony. Nie tak dawno temu firma wystartowała z nową linią sprzętu dla graczy. Nieco wcześniej doczekaliśmy się jednak premiery nowego wcielenia PS Plus. Aktualnie mamy dostępne trzy plany abonamentowe: PS Plus Premium, Extra i Essential. Każdy z nich oferuje inne korzyści.

Najdroższy z nich możemy obecnie przetestować zupełnie za darmo przez 7 dni. Wystarczy jedynie udać się na oficjalną stronę Plusa i w zakładce „Premium” wybrać interesującą nas opcję płatności. Jeżeli chcemy tylko usługę przetestować, najlepiej wybrać wariant na miesiąc. Pamiętajcie jednak, że musicie anulować subskrypcję przed upływem siedmiu dni; w przeciwnym razie opłata za kolejny okres rozliczeniowy naliczy się automatycznie. Aktywować trial można także przez samą konsolę PlayStation.

PS Plus Premium daje nam największe korzyści z posiadania abonamentu. Dzięki niemu możemy liczyć na wszystko w planach Essential i Extra (multiplayer, zniżki, darmowe gry co miesiąc, zapisy w chmurze, PS Plus Collection, Video Pass, gry z PS4 i PS5), a także darmowe wersje próbne nowych gier, streaming gier na konsole i PC oraz możliwość ogrania setek gier z ery PS1, PS2 i PS3 oraz PSP. Wszystkie najważniejsze informacje o usłudze znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie